top of page
Blue Background

אינדקס אומגה 3 BASIC - אינדקס אומגה 3 + / האם אתם מכירים את המספרים שלכם? מחסור בחומצות שומן אומגה-3 (ווויטמין D) הם המחסורים הכי נפוצים בכל הגילאים ולכל סגנונות החיים. בדיקה פשוטה וקלה לשימוש יכולה לקבוע האם יש לכם מספיק חומצות שומן אומגה-3 (ווויטמין D) בתפריט התזונה שלכם על מנת להבטיח בריאות מיטבית.

תיאור כללי

 

בדיקות אינדקס אומגה-3 Basic מודדות את כמות ה-EPA וה-DHA בדם ולכן היא מהווה כלי חשוב בהערכה ובניטור רמות חומצות השומן אומגה 3 בגוף.

הכירו את התוצאה שלכם

כשמבצעים בדיקת אינדקס אומגה-3, מקבלים אחוז, שהוא פשוט מדידה של כמות ה-EPA וה-DHA בדם. אינדקס אומגה-3 של 8% ומעלה הוא האיזון האידיאלי, באזור הסיכון הנמוך ביותר. אולם, רוב האנשים נמצאים בסביבות 6% או נמוך יותר. ולצערנו, בארצות הברית הרוב נמצא ב-4% או נמוך יותר – האזור הגבוה ביותר בסיכון.

העלאת האינדקס אומגה-3 שלך לאזור הרצוי של 8% יסייע לוודא קבלת כמות מספיקה מאומגה-3 הנכונה – EPA ו-DHA – להגנה על הבריאות שלך.

omega 3 basic test.JPG

בדיקה זו כוללת

אינדקס אומגה- EPA DHA) 3)

Laboratory

הדגמת דקירת האצבע

(ערכה שונה אבל התהליך זהה)

השימושים הקליניים:

מבחן OMEGA QUANT לאומגה 3 הוא כלי רב ערך בהערכה ואופטימיזציה של רמות חומצות השומן אומגה 3 שלך, אשר ממלאות תפקיד מכריע בתמיכה בבריאות הכללית וברווחה הכללית. חומצות שומן אומגה 3 הן רכיבים תזונתיים חיוניים שהגוף אינו יכול לייצר בעצמו, ולכן יש להשיגם באמצעות תזונה או תוספת.

חומצות שומן אומגה 3, במיוחד חומצה איקוספנטאנואית (EPA) וחומצה דוקוסהקסאנואית (DHA), ידועות ביתרונות הבריאותיים השונים שלהן. הוכח שהם תומכים בבריאות הלב על ידי הפחתת הסיכון למחלות לב וכלי דם, כולל התקפי לב ושבץ. הם עוזרים להוריד את רמות הטריגליצרידים, להפחית את הדלקת ולקדם רמות לחץ דם בריאות.

יתר על כן, חומצות שומן אומגה 3 תורמות לבריאות המוח ולתפקוד קוגניטיבי. DHA, בפרט, הוא מרכיב מפתח של ממברנות תאי המוח וחשוב להולכה עצבית, התומכת בזיכרון, למידה וביצועים קוגניטיביים כלליים. רמות נאותות של אומגה 3 נקשרו גם עם סיכון מופחת לירידה קוגניטיבית הקשורה לגיל ולמצבים בריאותיים נפשיים מסוימים, כגון דיכאון וחרדה.

חומצות שומן אומגה 3 ממלאות גם תפקיד בקידום בריאות המפרקים והעצמות. הם עוזרים להפחית את הדלקת בגוף, מה שיכול להקל על תסמינים של מצבים כמו דלקת פרקים ולתמוך בניידות וגמישות מפרקים כלליים. בנוסף, הוכח כי אומגה 3 משפרת את צפיפות המינרלים בעצם, ומפחיתה את הסיכון לאוסטאופורוזיס ושברים.

מהם היתרונות של ביצוע בדיקת אומגה 3?

1. הערכה מדויקת: בדיקת OMEGA QUANT מספקת מדידה מדויקת של חומצות שומן אומגה 3, במיוחד EPA (חומצה איקוספנטאנואית) ו-DHA (חומצה דוקוסהקסאנואית), בדם. זה עוזר לקבוע את הרמות בפועל של חומצות שומן חיוניות אלה בגוף שלך.

 

2. הדרכה תזונתית מותאמת אישית: על ידי הכרת רמות האומגה 3 שלך, אנחנו יכולים להציע המלצות תזונתיות מותאמות אישית ותוספי מזון במידת הצורך. זה מבטיח קבלת כמויות נאותות של חומצות שומן חיוניות אלה, החיוניות להיבטים שונים של הבריאות הכללית, כולל בריאות הלב, תפקוד המוח וויסות דלקת.

 

3. זיהוי ליקויים וחוסר איזון: הבדיקה יכולה לזהות חוסרים או חוסר איזון באומגה 3, אשר עשויים לתרום לסיכון מוגבר למחלות לב וכלי דם, ירידה קוגניטיבית, הפרעות במצב הרוח ומצבים דלקתיים אחרים. על ידי טיפול בחוסר האיזון הזה, ניתן לנקוט בצעדים יזומים כדי לייעל את הבריאות ולהפחית את הסיכון לבעיות בריאותיות נלוות.

 

4. מעקב אחר התקדמות ויעילות הטיפול: ניטור קבוע של רמות אומגה 3 באמצעות בדיקת OMEGA QUANT מאפשר מעקב אחר ההתקדמות לאורך זמן. זה שימושי במיוחד עבור אנשים שעוברים תוספי אומגה 3 או שינויים תזונתיים כדי להעריך את יעילות ההתערבויות התזונתית ולבצע התאמות נדרשות כדי לייעל את התוצאות.

 

5. קבלת החלטות מבוססת ראיות: מבחן OMEGA QUANT מספק נתונים אובייקטיביים שיכולים להנחות קבלת החלטות מבוססות ראיות הן עבור אנשי מקצוע בתחום הבריאות והן עבור אנשים פרטיים. הוא מציע הערכה מקיפה של מצב אומגה 3, המאפשר המלצות והתערבויות מדויקות המותאמות לצרכים הספציפיים שלך.

 

על ידי ביצוע בדיקת OMEGA QUANT, ניתן לקבל תובנות לגבי מצב האומגה 3 שלך, המאפשר הדרכה תזונתית מותאמת אישית, זיהוי חוסרים או חוסר איזון, מעקב אחר התקדמות וקבלת החלטות מבוססות ראיות. הדבר מאפשר נקיטת אמצעים יזומים כדי לייעל את הבריאות והרווחה שלך.

 

חשוב לציין שהדרישות האישיות לחומצות שומן אומגה 6 ואומגה 3 עשויות להשתנות בהתאם למצבים בריאותיים ספציפיים ולצרכים האישיים. לכן, פירוש תוצאות בדיקת OMEGA QUANT בהתייעצות עם איש מקצוע, מבטיח המלצות מותאמות אישית המותאמות לנסיבות הייחודיות שלך.

למי מתאימה הבדיקה?

דלקתיות בגוף מזוהה בשנים האחרונות כגורם משמעותי ביצירת בעיות בריאותיות רבות ומגוונות. ההערכה הרווחת היום היא כי מצב דלקתי קיים אצל חלק גדול מהאוכלוסייה ולכן ניתור מצב הדלקת הוא חיוני לכולם: הן לאלה המעוניינים לשפר את בריאותם וגם לאלה החפצים לשמור על בריאות טובה ולמנוע מחלות עתידיות. 

 

איפה מבצעים?

בבית באמצעות ערכה

 

מה נחוץ?

ערכה ביתית (הנשלחת אליך ישירות בכפוף להזמנה)

DBS (דגימת דם יבשה) (ראו הוראות מדויקות ומפורטות בערכה).

5 עיגולים מלאים על גבי כרטיס איסוף.

מה יכללו ההמלצות

המלצות לצריכה של אומגה 3 ממקור דגי או בתוספים בכמות מתאימה שתביא לאיזון כמות האומגה 3 בגוף ולהפחתת רמת הדלקת.. 

bottom of page