top of page

מרכז שן צ'י לרפואה שלמה - מי אנחנו

_edited_edited.jpg

שלוש גישות לריפוי

Chart Three

שני מטפלים

Chart Two

מרפאה אחת

Chart One
%D7%9C%D7%95%D7%90%D7%99%202_edited_edited.jpg

תמי קלייטמן - ילידת הארץ, ארכיטקטית לשעבר,  מזה כ 20 שנה מקדישה את רב זמנה  ללימוד, איסוף, עיבוד והאצלת מידע הקשור בבריאות תפקודית (פונקציונאלית).  את המידע הזה תמי מעבירה למטופליי המרפאה.

תמי עובדת עם דוקטור לו מזה כמעט 20 שנה.

אחרי שבשנת 2016 עברה הכשרה עם מטפלים מובילים בארה"ב  בתחום ה"נוטריגנומיקה", תמי יסדה ומנהלת את התכנית המהפכנית במרפאה "מקסימום YOU", תוכנית פורצת דרך למקסום הפוטנציאל הגנטי המולד המתבסס על מידע המתקבל מביצוע בדיקות DNA ובדיקות פונקציונליות ייחודיות.

בנקיטת צעדים מושכלים נוכל  לבצע מהפך בריאותי

ולשפר מצבים של:  
כאבי גב, כאבים ראומטיים, לחץ דם, השמנה, סכרת, בעיות לב/ריאה,

שינה לא שקטה, פיברומיאלגיה,

מחלות עור קשות, מחלות אוטואמוניות ועוד.

דוקטור לו צ'אן גואנג יליד מונגוליה. הוכשר על ידי סבו מילדות לעסוק ברפואה סינית ומקדיש לטיפולים את רב זמנו. הוא עוסק בכל תחומי הרפואה הסינית עם דגש על רפואת צ'יקונג. דוקטור לו נהנה ממוניטין של מטפל נדיר ויוצא דופן שמצליח לרפא תסמינים ומחלות שמעטים מלבדו מצליחים לרפא. 

בימיו בסין הוא שירת בצבא הסיני כדוקטור לרפואה סינית עד שהגיע לארץ בשנות התשעים של המאה שעברה והועסק על ידי בי"ס רידמן ו"מדיסין" כמורה וכמטפל. 

שנים מספר לאחר מכן, בצעד חריג, קיבל אזרחות ישראלית בזכות כישוריו הרפואיים הייחודיים, ובזכות תרומתו הייחודית לחיילי צה"ל. 

דוקטור לו רואה בישראל את ביתו ומעניק את טיפוליו במרפאתו ביהוד בלבד. 
 

המפגש בין דר' לו , רופא לצ‘י-קונג ורפואה סינית, לבין תמי קלייטמן, ארכיטקטית, אמנית, גרפיקאית, יזמית ויועצת לאיכות חיים, הוליד ביניהם ידידות אמיצה ורצון לשיתוף פעולה. ”מרכז שן-צ‘י לרפואה שלמה“ הוא תולדה של שיתוף פעולה זה.

   במרפאה, שמנהליים השניים בלב שכונת ביאליסטוק שביהוד, באווירה ביתית המשלבת בתוכה מזרח-ומערב, הם מציעים טיפולים בשיטות ריפוי סיניות עתיקות ואותנטיות, שהידע והגישה אליהם מייחדים את ד“ר לו ואת משפחתו, משפחת רופאים סיניים הפועלת בסין מזה כ 500 שנה. שיטות אלה כוללות דיקור (אקופונקטורה) בשיטות מיוחדות, טווינה (מסאז' רפואי סיני) וצמחי מרפא.

 

   דר' לו מטפל בחולים. עבורו זו הדרך להגשמת חלום לקבוע בארץ את מגוריו ולעזור בכך לאנשים רבים הסובלים ממחלות קשות ושונות, שלרפואה הקונבנציונאלית אין עבורן מענה. הוא מטפל במידה רבה של הצלחה בבעיות כרוניות קשות, בסוכרת, בבעיות פוריות, בבעיות נוירולוגיות סבוכות, בבעיות אכילה ומשקל, בעיות בחילוף חומרים, בעיות במערכת העיכול, בכאבים ראומטיים, בבעיות של איברים פנימיים בבעיות נפשיות שונות, בפרוסטטה, בפסוריאסיס, פאציאליס ועוד. (ניתן לפנות לדף ”עדויות“ כדי לקרוא עדויות של מטופלים שנרפאו מאחת או יותר מהמחלות/תסמינים המצוינים לעיל).
 
      תמי מציעה ידע רחב ברפואה פונקציונאלית ובהתאמת אורחות חיים על פי מבנה ה DNA. בנוסף היא מנהלת את המרפאה, מסייעת לד“ר לו, מתרגמת, מתווכת ומציעה למטופלים מהידע הרב שיש לה בתחום הבריאות בכלל, והדרכים לשמירתה בפרט. תמי תיתן לכם מידע עדכני וייחודי, אותו צברה במשך שנים רבות של חקירה ולימוד, בנושאים של תזונה, תוספי מזון, שמירה על אורח חיים בריא ומיקסום הפוטנציאל הגנטי איתו נולדתם. עבור תמי, שהשאירה מאחור קריירה רבת שנים כארכיטקטית, זו הזדמנות לפרוע חוב עמוק, שהיא חשה כי היא חבה לדר' לו על טיפולו המוצלח בה. לא פחות מניע אותה הדחף לעזור לאחרים ולסייע להם בשעת חוליים. היא מקווה שבכך, אולי, תוכל  לקצר ולרכך מעט את סבלם.

היסטוריה של קשר
מרכז שן צ'י לרפואה שלמה נולד

image.png

This is a title.

אתם מוזמנים

לנווט במרחבי האתר שלנו, ללמוד עלינו ולראות מה מייחד אותנו ואת עבודתנו. 

לענות על שאלוני בריאות הניתנים כשירות ללא תשלום לבאי האתר כאן וללמוד דברים על עצמכם שאולי יפתיעו אתכם.

אך בעיקר? אתם מוזמנים להיות לנו בריאים!!

bottom of page