מיפוי ה DNA תכנת MGNA

נווטו בין תכני התכנית השונים

כיצד מפרשת תכנת  MGNATM את הנתונים הגולמיים המתקבלים מביצוע בדיקות הרוק המתקדמות מסוגם? 

אנו נעזרים בתכנת MGNATM כדי לייצר תכנית הבראה אישית עבורכם. תכנת  MGNATM מסייעת לנו בכך שהיא מספקת מבט מקרוב על המבנה הגנטי שלכם ובכך מתאפשר לנו:

  • לזהות ליקויים במסלולים המטבוליים של הגוף שלכם, 

  • לזהות וריאציות גנטיות (SNPs) שעלולות להשפיע על היכולת שלכם לייצר ולהשתמש בחומרים מזינים שונים, קריטיים לבריאות הדם, המערכת החיסונית ואפילו המערכת הרגשית. נתונים אלה מרמזים  לנו על התזונה (והתוספים) שיתרמו לגופכם לתפקד במיטבו, קרי: 

  • לייצר אנרגיה,

  • לייצר אנזימים,

  • להישאר צעיר (אנטי אייג'ינג),

  • לסלק רעלים ביעילות ועוד. 

 בשונה מתוכנות אחרות הקיימות בשוק,  MGNA מביאה חידוש מהפכני. כדי לייעל קבלת החלטות טיפוליות, היא מבצעת הצלבה בין:

  1. הנתונים הגנטיים שלכם (שהתקבלו מביצוע בדיקת רוק למיפוי DNA),

  2. נתוני בדיקות המעבדה שבצעתם

  3. והנתונים שסיפקתם בשאלון הבריאותי המקיף (האנמנזה הממחושבת)  שמילאתם. 

אנו מאמינים כי הצלבת נתונים זו הופכת את MGNA לתוכנה מהפכנית המצעידה אותנו אל עולם התזונה העתידי. התוכנה מייצרת תנאים המאפשרים לנו לשנות מיסודן תפישות תזונתיות בסיסיות ולבצע מעבר מהמלצות המבוססות על "מה בריא" או על "מה מומלץ למצבים ספציפיים" להמלצות של "מה מתאים למטופל הספציפי על פי נתוניו האישיים שהוצלבו כמתואר לעיל. 

סביבה וסגנון חיים משפיעים על הביטוי של SNPs וכיצד גופנו סופג, מנצל את חמרי התזונה (נוטריינטים) מהמזון, ומתפטר מרעלים ומעודפי מזון שהוכנסו אליו. לכל אחד מאיתנו ישנן רגישויות המתבטאות בצורה שונה ומשפיעות על תפקוד הגנים שלנו. וריאציות גנטיות עשויות להשפיע על הדרך בה הגוף מייצר חמרים נוגדי חמצון (החבר'ה הטובים), או חמרים מחמצנים (החבר'ה הרעים) הגורמים לייצור רדיקלים חופשיים ולעקה חמצונית אשר עלולים לגרום לדלקת ברמה התאית. נזק תאי עלול להאט בנייה ותיקון של תאים חדשים ובסופו של דבר להאיץ הזדקנות.

צפו בוידאו (בינתיים באנגלית בלבד) בכתבות שלהלן. והמבקשים להבין איך נעשה תרגום הנתונים. מומלץ לצפות בוידאו זה לפני פגישת הסיכום עם תמי. 

https://vimeo.com/user20863995/review/137064917/bd14c94e08

 TM MGNA היא התוכנה המהפכנית אליה מוזנים נתוני המטופל.

התכנית   

מבוססת על שימוש בתוכנה זאת.