top of page
התוכנות והחברות ברקע
Paper Abstract

התוכנות / החברות העומדות ברקע של ביצוע התוכנית "מקסימום YOU+" בתצורותיה השונות

התוכנית "מקסימום YOU+" על תצורותיה השונות הינה אפשרית תודות לקיומן ברקע של שתי תוכנות מהפכניות בתחום הנוטריגנומיקה:

אל שתי תוכנות מובילות אלה מוזנים נתוני המטופל/ת (קלט)

לצורך ביצוע המלצות (פלט). ​

Pyramids

הנחות בסיס:

סביבה וסגנון חיים משפיעים על הביטוי של SNP’s ועל כיצד גופך סופג, מנצל את חומרי התזונה (נוטריינטים) מהמזון, ומתפטר מרעלים ומעודפי מזון שהוכנסו אליו.

 

לכולנו ישנן רגישויות המתבטאות בצורה שונה ומשפיעות על תפקוד הגנים שלנו. וריאציות גנטיות עשויות להשפיע על הדרך בה הגוף שלך מייצר חומרים נוגדי חמצון (החבר'ה הטובים), או חומרים מחמצנים (החבר'ה הרעים) הגורמים לייצור רדיקלים חופשיים ולעקה חמצונית, אשר עלולים לגרום לדלקת ברמה התאית. נזק תאי עלול להאט בנייה ותיקון של תאים חדשים ובסופו של דבר להאיץ הזדקנות.

בניית תוכנית אישית הלוקחת בחשבון את העובדות הנ"ל - היא קריטית בביצוע

תכנית לשיפור השלומות 

 

כיצד נבנית התוכנית לשיפור השלומות? (עיבוד הקלט ופליטת קלט)? 

 • התוכנות הנ"ל מסייעת לנו בכך שהן מספקת מבט מקרוב על המבנה הגנטי שלך.  בכך הן מאפשרות לנו: 

 • - לזהות ליקויים במסלולים המטבוליים של הגוף שלך, 

 • - לזהות וריאציות גנטיות (SNPs) שעלולות להשפיע על היכולת שלך לייצר ולהשתמש בחומרים מזינים שונים, קריטיים לבריאות הדם, המערכת החיסונית ואפילו המערכת הרגשית.

 • בזכות מידע זה שמתקבל אנחנו יכולים לבנות המלצות

 • לתזונה תוספים ואורחות חיים 

 •  

 • עם פוטנציאל לקדם תפקוד מיטבי של גופך. קרי:

 • - לייצר אנרגיה,

 • - לייצר אנזימים,

 • - להישאר צעיר (אנטי אייג'ינג),

 • - לסלק רעלים ביעילות ועוד


 • מה מחדשות התוכנות Functional Genomic Analysis ו SelfDecode?

בשונה מתוכנות אחרות הקיימות בשוק, שתי התוכנות לעיל מביאות חידוש מהפכני: כדי לייעל קבלת החלטות טיפוליות, הן מבצעת הצלבה בין:

 

התוכנית מייצרת תנאים המאפשרים לנו לשנות מיסודן תפישות תזונתיות בסיסיות ולבצע מעבר מהמלצות המבוססות על "מה בריא" או על "מה מומלץ למצבים ספציפיים" (גישות סטנדרטיות) להמלצות של "מה מתאים לך ספציפית על פי נתוניך (הגנטיים והבריאותיים)  האישיים שהוצלבו כמתואר לעיל (גישות חדשניות).

לצורך הרכבת המלצות חדשניות אלה אנו נעזרים בפלט מתוכנת Functional Genomic Analysis ובייעוץ שמתבצע בעקבות ביצוע האנליזה, עם המפתח שלה בוב מילר, כמו גם בדו"חות המיוצרים על ידי SelfDecode

כדי לייצר תוכנית לטיוב שלומות ב"תפירה אישית".

כך נרקם מהפך בתפישה הטיפולית

שהופך את 

"מקסימום YOU"

לתוכנית ייחודית המצעידה אותנו אל

עולם תזונה עתידי

כאן ועכשיו

​​

צפו בווידאו (בינתיים באנגלית בלבד) בכתבות שלהלן. והמבקשים להבין איך נעשה תרגום הנתונים. מומלץ לצפות בווידאו זה לפני פגישת הסיכום עם תמי. 

https://vimeo.com/user20863995/review/137064917/bd14c94e08

הנחות בסיס
חידושי התוכנות שברקע
פרטים על חברות התוכנה

מי היא 

 SelfDecode 

SelfDecode

מאפשרת בנייה עצמאית

של תכנית לתזונה ולתוספים המבוססת על ה- DNA האישי גם לאנשי מקצוע (באמצעות האתר SelfDecode Pro) וגם לקהל הרחב (באמצעות האתר SelfDecode).  

האתר הינו אתר עם התוכנה המתקדמת מסוגה בעולם המאפשרת לכל מי שמעוניינ/ת בכך,  להרכיב באמצעות האתר מסלול הבראה המבוסס על היכרות עם ה DNA האישי. 

בכך, מהווה האתר פריצת דרך בתחום הנוטריגנומיקה. כל מי שמעוניין בכך יכול לרכוש מנוי לאתר (במחירים סבירים מאוד)  ולדלות ממנו ים של מידע הקשור לגנים המולדים ולהשפעתם על הבריאות האישית.

האתר הינו עתיר מידע ומאפשר לכל אחד ואחת להעלות את נתוני ה DNA שלהם באופן עצמאי לאתר. נכון להיום אין עוד אתר הדומה לו בהיקפו ובכמות המידע הקיימת בו.

בהתאם לסוג המנוי שנרכש ניתן להעלות לאתר ולקבל פיענוח לבדיקות שבוצעו (בקופ"ח ו/או בדיקות פונקציונליות), לקבל כמאתיים דוחות גנטיים אישיים בתחומי בריאות שונים, להתאים תוספים ועוד.

סובלים מבעיות בריאותיות? ראו להלן רשימה (חלקית בלבד) של הדוחות המופקים ב SelfDecode הכוללים התייחסות לגנים המשויכים לבעיה ממנה אתם סובלים ופתרונות שהתגלו במחקרים כעשויים להועיל.

Acid Reflux ,Asthma, Attention, Back Pain, Bone Health, Brain Fog, Carpal Tunnel Syndrome, Cavities, Female Fertility, Gout, Gum Disease, H. Pylori, Hair Loss, Headache, Heavy Sweating, Hives, Indigestion, Inflammation, Irritable Bowel, Joint Inflammation, Joint Pain, Kidney Stones, Migraines, Mood Swings, Nearsightedness, Neck & Shoulder Pain, Overactive Thyroid, PCOS, Peptic Ulcers, Psoriasis, PTSD, Rosacea, Sexual Dysfunction, Sinus Congestion, Stress, Tinnitus, Underactive Thyroid, Urinary Tract Infections, Varicose Veins, Vitiligo, Weight.

ריפלוקס (החזר ושתי), אסטמה, בעיות קשב וריכוז, כאבי גב, בריאות העצם, ערפול מוחי, תסמונת התעלה הקרפלית, עששת, פוריות האישה, גאוט, מחלת חניכיים, H. Pylori, נשירת שיער, כאב ראש, הזעת יתר, תגבוה אלרגית, הפרעות עיכול, דלקת, מעי רגיז, דלקת מפרקים, כאבי פרקים, אבנים בכליות, מיגרנות, מצבי רוח, קוצר ראייה, כאבי צוואר וכתפיים, פעילות יתר של בלוטת התריס, PCOS, כיב פפטי, פסוריאזיס, פוסט טראומה, רוזציאה, הפרעות בתפקוד מיני, גודש בסינוסים, מתח, טינטון, תת פעילות של בלוטת התריס, דלקת בשתן, זיהומים במערכת העיכול, דליות, ויטילהו, בעיות משקל.

דברי מפתחי האתר

"SelfDecode הוא אתר לפרשנות גנטית דיגיטלית אישית. אם אתם מנסים לטפל בבריאות שלכם או בבריאות של בן משפחה, SelfDecode יכול לספק לכם תובנה גנטית חשובה שתעזור לכם לבחור אורח חיים טוב יותר.

גלה/י היכן ומדוע יעדי התזונה והכושר שלך דורשים שיפור, וראה/י אילו סמנים גנטיים עשויים להצביע על סיכונים בריאותיים פוטנציאליים שמומלץ לך לדון בהם עם איש/ת מקצוע מתאים/ה".

דברי תמי על השימוש באתר SelfDecode

השימוש באתר מתאים:

 • ל"משוגעים לדבר" – שבידם מצוי כל הזמן שבעולם להקדיש לשיטוט באתר, לדליית חומרים מתאימים ולאימוץ המלצות בהתאם.  

 • לשולטים בשפה האנגלית (תרגום גוגל לעברית ברמה סבירה זמין באתר) (תמי ביצעה תרגום לחלק מהדוחות (כשמונה עשרה מרכזיים) והם יהיו זמינים בקרוב למבצעי התכנית "מקסימום YOU+" כחלק מביצוע התכנית, ללא עלות נוספת".  

מה דרוש:

מי היא

Functional Genomic Analysis 

מובילים בתחום של בניית תוכנית תזונה תוספים ושינוי באורחות חיים על בסיס אנליזה גנומית ופיענוח נתוני DNA. האתר מתאים לשימוש מטפלים/ות ואנשי מקצוע המבינים את חשיבות השימוש בנוטריגנומיקה ככלי עזר חשוב המסייע בהרכבת תוכנית הבראה אישית למטופלים/ות.

אני גאה להיות חלק מהעתיד ולהשתמש בידע חדשני ועדכני מבוסס מחקרים - כבר היום בקליניקה שלנו. 

דברי מפתחי האתר (תרגום חופשי / תמי)

"אנחנו פוגשים היום אתגרים בריאותיים הנובעים מהחשיפה הגוברת לרעלים סביבתיים. אתגרים בריאותיים אלו מעלים את הצורך ביצירת גישות חדשות לבריאות.

באמצעות מדע המבוסס על ראיות, מחקרים ובאמצעות קורס ההכשרה המקוון שלנו שמיועד למטפלים, החברה שלנו - Functional Genomic Analysis עומדת באתגר הזה על ידי סיוע לאנשי מקצוע בתחום הבריאות לתמוך בתפקוד לקוי הנובע מרעילות סביבתית בשילוב עם חולשה תפקודית תורשתית אותה אנחנו יכולים לאתר בבדיקה גנומית ולהעריך את השפעתה על בריאות המטופלים. 

באמצעות טיפול הוליסטי ממוקד ומותאם אישית אנחנו יכולים לבנות תוכנית לתזונה ולתוספים ולשיני אורחות חיים המבוססת על האינטראקציות המורכבות של גנומיקה, תסמינים ובדיקות מעבדה פונקציונליות".  

דברי תמי על השימוש באתר FUNCTIONAL GENOMIC ANALYSIS

FUNCTIONAL GENONIC ANALYSIS הוא אתר שמיועד לשימושם של מטפלים שהוכשרו לכך על ידי מפתח האתר - בוב מילר, באמצעות קורס מקוון באינטרנט. בשנת 2018 סיימתי קורס הכשרה של מספר חודשים בחברה, עם בוב מילר - מייסד החברה, נטורופט, פורץ דרך ודמות מובילה בעולם הנוטריגנומיקה.

מאז ביצעתי בדיקות והערכות נוטריגנומיות למספר רב של מטופלים בליווי בוב מילר. כל ההמלצות הניתנות נבנות יחד איתו אחרי התייעצות לגבי כל מטופל/ת שביצע/ה את בדיקה גנומית.

אני משתתפת בהדרכות דו שחודשיות עם בוב כל השנים מאז וכל פעם מחדש נפעמת ומתרשמת מכמות הידע ומהחידושים שממשיכים "להיערם" בתחום בצורה אקספוננציאלית. 

אני נרגשת בכל פעם מחדש להנגיש ידע זה למטופלינו ומודה בכל יום על הכלי המרשים הזה שעוזר לי לבצע המלצות טיפוליות שלא אפשר היה לבצען ללא הנוטריגנומיקה (וללא בוב). 

פירמידת האנליזה.jpg

פירמידת האנליזות המתבצעות עם Functional Genomic Nutrition

self decode DNA test.png

במסלולי הפרימיום A, B, C (המסלול הירוק) ערכת הבדיקה כלולה במחיר המסלול שנבחר על ידך ותשלח היישר לכתובת שבחרת. 

מסלולי רכישת התוכנית

מבצעי התוכניות במסלול הכחול (א' ב' ג') רכשו פה את הערכה היישר מהחברה

image.png
image.png
image.png


הערה: 

התנאים והעלויות באתר

SelfDecode  עלולים להשתנות ללא הודעה מראש כאן.

התנאים הקובעים הם אלה המצוינים באתר של SelfDecode

מבצע ב SelfDecode: (נלקח מאתר החברה 9/9/2023) 

מי שברשותם נמצאים  כבר נתונים גנטיים מהחברות הבאות: יכול להעלותן לאתר SelfDecode בעלות של $99 לשנה. (עד גמר המבצע, בכפוף לתנאים המתחדשים מדי פעם באתר של SelfDecode). 

האתרים שאת הדאטא שלהם ניתן להעלות לאתר Self Decode

23AndMe, Ancestry, Atlas, Courtagen, Dante Labs (SNP VCF file), DDC, Diagnomics, DNA.Land, Family Tree, Genes For Good, iGene, Illumina, Living DNA, Map My Genome, MyHeritage, Nebula Deep & Ultra Deep (SNP VCF file, Nutrition Genome, Sequencing, Strategene, Your Genomic Resource (YGR) 

צפו בקטעי ווידאו הנוגעים לתוכנית

סרטוני ווידאו להעמקת הבנת התונית
שיוט בין תכניי התוכנית
bottom of page