top of page
פרוטוקל דוקטור טר וואלס - על קצה המזל
Diet Plan

תזונה למחלות אוטואמוניות על פי דר" Terry Whals

על קצה המזלג:

 Dr. Terry Whals היא רופאה שהרכיבה סוג תזונה זה  כדי לנהל את תסמיני הטרשת הנפוצה שבה לקתה. (MS). התזונה נועדה לתמוך בבריאות וברווחה הכללית, במיוחד עבור אנשים עם מצבים אוטואימוניים.

 

להלן עיקרי פרוטוקול Wahls:

1. **ירקות:** דגש על צריכת מגוון ירקות צבעוניים ועתירים ברכיבי תזונה ובחומרים מזינים, במיוחד אלה עתירי ויטמינים ומינרלים. חומרים מזינים במטרה להבטיח קשת רחבה של חומרים מזינים 

 

צבעוניות מצביעה לרוב על נוכחותם של פיטונוטריינטים העתירים בנוגדי חמצון, וויטמינים ומינרלים. רכיבים אלה יכולים לכלול ויטמינים A, C ונוגדי חמצון שונים התומכים בתפקוד החיסוני ומפחיתים דלקת. המטרה של הכללת מגוון ירקות אלו בתזונה היא להבטיח יתרונות בריאותיים שונים.

פרוטוקול Wahls מציע לכוון למספר מסוים של מנות מכל קטגוריה מדי יום כדי להבטיח צריכה מגוונת של ויטמינים, מינרלים נוגדי חמצון וחומרי תזונה חיוניים אחרים.
יש לזכור כי הצרכים התזונתיים האישיים יכולים להשתנות, ופרוטוקול Wahls מספק מסגרת שניתן להתאים בהתבסס על העדפות אישיות להלן המלצותיה של ד"ר וואלס לצריכה יומית: ::

 

 • שלוש מנות של עלים ירוקים(אורגניים) כדוגמת קייל, תרד, מנגולד שוויצרי, ירוקי קולארד וגם ירק תבלין כגון כוסברה, פטרוזיליה, שמיר ובזיליקום

 • שלוש מנות של ירקות שורש כדוגמת גזר, סלק, בטטה, פטרוזיליה כוסברה

 • שלוש מנות של ירקות עשירים בגופרית (כגון ברוקולי, כרוב, בצל, פטריות). ירקות אלו עתירים בחומרים מזינים: ומכילים תרכובות גופרית ופולאט המועילות לתהליכי ניקוי רעלים .ועשיר גם בויטמינים C ו-K ו A),

 • שלוש מנות של פירות, כדוגמת פירות יער (אוכמניות, תותים, פטל),

 • שלוש מנות של ירקות צבעוניים בצבע: אדום, כתום, ירוק, לבן וסגול. .

2. **חלבון:** יש לכלול כמויות מתונות (3 כוסות) של מקורות חלבון באיכות גבוהה, כגון בשר מרעה, דגים שנתפסו בטבע, (סלמון והרינג) וביצי חופש אורגניים. יש לכלול בשר מאברים פנימיים פעם בשבוע לתמיכה במיטוכונדריה. 

3. **שומנים בריאים:** שילוב שומנים בריאים, כולל אלו מאבוקדו, שמן קוקוס, שמן זית ודגים שומניים כמו סלמו והרינג.

המלצות נלוות:

4. **הוציאו מזון מעובד מהתפריט:** הימנע ממזון מעובד, סוכרים מזוקקים ותוספים מלאכותיים.

5. **דגנים וקטניות:** בהתאם לסבילות האישית (מומלצת בדיקת רגישויות למזון לפני יישום התוכנית

ד"ר Wahls מציעה להסיר או להמעיט בצריכת דגנים וקטניות, שכן הם עשויים לתרום לדלקת אצל אנשים מסוימים. (התוכנית "מקסימום YOU" תעזור לך לברר אם הנך משתייך/ת לקבוצה זו). 

6. **חלב:** מוצרי חלב לרוב אינם נכללים או כמעט שאינם נכלליםבפרוטוקול Wahls, מכיוון שאנשים מסוימים עשויים להיות רגישים לחלבוני חלב.(התוכנית "מקסימום YOU" תעזור לך לברר אם הנך משתייך/ת לקבוצה זו).

7. יוד - דוקטור וואלס מציעה לקבל את כמות היוד הנחוצה מצריכת אצות ים ממקור נקי - פעם בשבוע. ניתן גם לצרוך יוד כתוסף תזונה. (פירוט בסעיף 8

8. **תוספי תזונה:** ד"ר וואלס ממליצה לעתים קרובות על תוספי מזון ספציפיים ומיקרו-נוטריינטים אחרים. תוספי מזון אלה נועדו לטפל בחסרים פוטנציאליים ולתמוך בבריאות הכללית. רשימתה כוללת:

 • ויטמין D,

 • חומצות שומן אומגה 3

 • Creatine

 • Coq10

 • ויטמיני  B6  B12   ,B9 , B1

 • אנטיאוקסידנטים

 • סידן / מגנזיום

רכשו כאן את התוספים הרלוונטיים לרשימה הנ"ל. ​

הערה: 

המלצות אלה הן כלליות. כדי להרכיב רשימה אישית המתאימה לך, מומלץ להתייעץ עם תמי. כמו כן התוכנית "מקסימום YOU" תסייע לנו לדעת אילו תוספים מתאימים לך (ואלו לא). 

9. **גורמי אורחות חיים:** פרוטוקול Wahls מדגיש גם גורמים כמו פעילות גופנית, הפחתת מתח ושינה מספקת.

חשוב לציין שפרוטוקול Wahls נועד להיות גמיש, ייתכן שאנשים יצטרכו להתאים אותו בהתאם לצרכים הבריאותיים הספציפיים שלהם ולסבילות שלהם למזון. ככלל: לפני ביצוע שינויים משמעותיים בתזונה במיוחד אם מדובר באתגרים בריאותיים, מומלץ להתייעץ עימנו ולהתאים לעתמכם פרוטוקול אישי התואם את המבנה הגנטי ואת המצב הבריאותי הכולל. . 

מה אומרים אנשי מקצוע (מדענים, אלה העוסקים ברפואה פונקציונלית, תזונאים, נטורופתים וכד')

1. מדענים וחוקרים:

יש עדויות מדעיות מוגבלות שמעריכות ספציפית את היעילות של דיאטת טרי וואלס, במיוחד בהקשר של טרשת נפוצה (MS) או מצבים אוטואימוניים אחרים. ד"ר טרי וואלס פיתחה את הפרוטוקול התזונתי שלה בהתבסס על החוויות האישיות שלה עם טרשת נפוצה והרקע שלה ברפואה פונקציונלית.

בעוד שהיבטים מסוימים של פרוטוקול Wahls, כגון הדגשת מזון צפוף בחומרים מזינים, הפחתת מזון מעובד וקידום מגוון ירקות צבעוניים, עולים בקנה אחד עם העקרונות המקובלים של תזונה בריאה, ייתכן שההמלצות הספציפיות שהוצעו בפרוטוקול אינן נתמכות באופן גורף. על ידי מחקרים מדעיים.

חשוב לציין:את הנקודות הבאות

מחקר מוגבל: קיים מיעוט של ניסויים קליניים גדולים ומתוכננים היטב המעריכים במיוחד את פרוטוקול Wahls. הספרות המדעית הזמינה התומכת ביעילות של דיאטה זו עבור טרשת נפוצה או מצבים אוטואימוניים אחרים מוגבלת.

שונות אינדיבידואלית: הצרכים התזונתיים יכולים להשתנות מאוד בין אנשים. מה שעובד טוב עבור אדם אחד עשוי להיות פחות יעיל עבור אחר. גישות מותאמות אישית לתזונה הן חיוניות, במיוחד כאשר מתמודדים עם מצבים בריאותיים מורכבים. לכן חשוב להתייעץ עימנו לפני יישום פרוטוקולים תזונתיים. 

גישת אורח חיים הוליסטית: פרוטוקול Wahls חורג מרק המלצות תזונתיות וכולל גם גורמים נוספים באורחות חיים כגון פעילות גופנית, הפחתת מתח ושינה מספקת. בעוד שגורמים אלו יכולים לתרום לרווחה הכללית, ההשפעה הספציפית על טרשת נפוצה או מצבים אוטואימוניים אחרים עשויה להשתנות.

אנקדוטות קליניות: חלק מהאנשים דיווחו על שיפורים בסימפטומים שלהם בעקבות פרוטוקול Wahls. עם זאת, אנקדוטות בודדות אינן תחליף לראיות מדעיות קפדניות, ויש צורך במחקר נוסף כדי לבסס את יעילות הפרוטוקול בקנה מידה רחב יותר.

2. דיאטנים ונטורופתים: הדעות בקרב דיאטנים ונטורופתים לגבי דיאטת טרי וואלס, הידועה גם כפרוטוקול Wahls, עשויות להשתנות. חשוב להכיר בכך שלמטפלים שונים עשויות להיות נקודות מבט שונות על סמך ההכשרה, הניסיון והאמונות האישיות שלהם.

הנה סקירה כללית של האופן שבו דיאטנים ונטורופתים עשויים לגשת לפרוטוקול Wahls:

 

דיאטנים:

גישה מבוססת ראיות: דיאטנים רבים נותנים עדיפות לפרקטיקות מבוססות ראיות ומסתמכות על מחקר מדעי שינחה את המלצותיהם. מכיוון שלפרוטוקול Wahls אין ניסויים קליניים בקנה מידה גדול התומכים ביעילותו, חלק מהדיאטנים עשויים לגשת אליו בזהירות.

אינדיבידואליזציה: דיאטנים מדגישים פעמים רבות את החשיבות של התאמת המלצות תזונתיות לצרכים ולהעדפות האישיות. הם עשויים להעריך את הבריאות הכללית של האדם, מצבו התזונתי וכל מצב רפואי קיים לפני אישור דיאטה ספציפית.

תזונה מאוזנת: דיאטנים דוגלים בדרך כלל בתזונה מאוזנת הכוללת מגוון קבוצות מזון כדי להבטיח צריכת חומרים מזינים חיוניים. הם עשויים לעודד לקוחות להשיג יעדים תזונתיים באמצעות מגוון מגוון של מזונות.

שיתוף פעולה עם צוות הבריאות: דיאטנים עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות כדי לספק טיפול מקיף. אם לקוח מביע עניין בפרוטוקול Wahls, דיאטנים עשויים לדון בו בהקשר הרחב יותר של תוכנית הבריאות והטיפול של האדם.

 

נטורופתים

פרספקטיבה הוליסטית: נטורופתים נוקטים לעתים קרובות בגישה הוליסטית לבריאות, תוך התחשבות בקשרים ההדדיים של היבטים שונים של רווחתו של הפרט. פרוטוקול Wahls, עם התמקדותו בתזונה, אורח חיים וצפיפות רכיבים תזונתיים, עשוי להתאים לעקרונות הנטורופתיים.

טיפול פרטני: כמו דיאטנים, נטורופתים מדגישים בדרך כלל תוכניות טיפול אישיות. הדגש של פרוטוקול Wahls על תזונה מותאמת אישית ושינויים באורח החיים עשוי להדהד עם הפילוסופיה הנטורופתית.

 

טיפול תומך: נטורופתים עשויים לראות בפרוטוקול Wahls אמצעי תומך פוטנציאלי עבור אנשים עם מצבים אוטואימוניים. הם עשויים לשלב אותו בתוכנית טיפול רחבה יותר הכוללת שיטות נטורופתיות אחרות.

העצמת מטופל: נטורופתים שואפים לעתים קרובות להעצים מטופלים לקחת חלק פעיל בבריאותם. פרוטוקול Wahls, המעודד אנשים לבצע שינויים חיוביים באורח החיים, עשוי ליישר קו עם גישה זו.

חשוב לציין שבשני המקצועות, למתרגלים בודדים עשויים להיות דעות שונות לגבי גישות תזונתיות ספציפיות. אם אתם שוקלים את פרוטוקול Wahls או כל דיאטה אחרת, אתם מוזמנים להתייעץ עמנו כדי שנוכל לספק הדרכה מותאמת אישית על סמך מצבכם הבריאותי ומטרותיכם. תקשורת פתוחה עם ספקי שירותי בריאות מבטיחה גישה מקיפה ומושכלת לבחירות תזונתיות.

3. מטפלים ברפואה פונקציונלית

מטפלים ברפואה פונקציונלית, בדומה לנטורופתים, נוקטים לעתים קרובות בגישה הוליסטית לטיפול רפואי. הם מתמקדים בטיפול בגורמים השורשיים לבעיות בריאותיות ומדגישים תוכניות טיפול אישיות. פרוטוקול Wahls, שפותח על ידי ד"ר טרי וואלס, מיישר קו עם כמה עקרונות של רפואה פונקציונלית, במיוחד בדגש שלו על תזונה, אורח חיים והתייחסות לגורמים הבסיסיים.

הנה כיצד מטפלים ברפואה פונקציונלית עשויים לראות את פרוטוקול Wahls:

טיפול בגורמים:: הרפואה הפונקציונלית מבקשת לזהות ולטפל בגורמי השורש למצבים בריאותיים. פרוטוקול Wahls, עם ההתמקדות שלו בצפיפות תזונתית וגורמי אורח חיים, עשוי להיראות כדרך לטפל בגורמים פוטנציאליים בסיסיים התורמים למצבים אוטואימוניים.

 

צפיפות תזונתית: רפואה פונקציונלית מדגישה לעתים קרובות את החשיבות של מזונות עתירי רכיבים תזונתיים כדי לתמוך בבריאות הכללית. פרוטוקול Wahls מיישר קו עם עיקרון זה על ידי קידום מגוון של ירקות צבעוניים, עשירים בחומרים מזינים ומזונות מלאים אחרים.

גישה פרטנית: העוסקים ברפואה פונקציונלית נותנים עדיפות לטיפול פרטני, תוך התחשבות בהיסטוריה הבריאותית הייחודית של האדם, בגנטיקה ובאורח החיים. פרוטוקול Wahls, המאפשר התאמה אישית על בסיס צרכים אישיים, מתאים היטב לגישה זו.

גורמי אורח חיים: הן הרפואה הפונקציונלית והן פרוטוקול Wahls מכירים במשמעותם של גורמי אורח חיים, כולל דיאטה, פעילות גופנית, ניהול מתחים ושינה, בהשפעה על תוצאות הבריאות.

העצמת מטופל: הרפואה הפונקציונלית שמה דגש לרוב על חינוך והעצמה של מטופלים. פרוטוקול Wahls מעודד אנשים להשתתף באופן פעיל בבריאותם על ידי בחירה מושכלת לגבי התזונה ואורח החיים שלהם.

חשוב לציין שלרפואה פונקציונלית, כמו כל תחום של שירותי בריאות, יכולים להיות מגוון מטפלים עם נקודות מבט שונות. חלק מהעוסקים ברפואה פונקציונלית עשויים לתמוך יותר בגישות תזונתיות כמו פרוטוקול Wahls, בעוד שאחרים עשויים לנקוט עמדה זהירה יותר.

כמו בכל החלטה הקשורה לבריאות, אנשים השוקלים את פרוטוקול Wahls או גישות תזונתיות אחרות במסגרת רפואה פונקציונלית מוזמנים להתייעץ עמנו. תקשורת פתוחה מבטיחה שהבחירות התזונתיות מתאימות לצרכי הבריאות האישיים ומשולבות בתוכנית טיפול מקיפה ומושכלת.

תוספי מזון מומלצים
מה אמרים אנשי המקצוע
סוגי המזון הכלולים בפרוטוקל וואלס
Diet Plan

פרוטוקול Dr. Terry Whals / פרטי המזון הכלולים

פרוטוקול Wahls שם דגש על מזונות עתירי רכיבים תזונתיים, במיוחד אלה העשירים בויטמינים ומינרלים. בעוד שקיימות וריאציות רבות, הנה רשימה כללית של קבוצות מזון ודוגמאות למזונות הנכללים בדרך כלל בפרוטוקול Wahls:

1. *ירוקי עלים:**
    - קייל
    - תרד
    -מנגולד שוויצרי
    - ירוקי קולארד

2. **ירקות עשירים בגופרית:**
    - ברוקולי
    - כרובית
    - כרוב ניצנים
    - כרוב
    -בצלים
    - שום

3. **פירות וירקות צבעוניים:**
    - פירות יער (אוכמניות, תותים, פטל)
    -גזרים
    -סלק
    -בטטות
    -פלפלים
    -עגבניות

4. **מקורות חלבון:**
    - בשר מרעה (בקר, כבש)
    - דגים שנתפסו בטבע (סלמון, מקרל, הרינג)
    - עופות מרעה אורגניים ושגודלו ללא אנטיביוטיקה (עוף, הודו)
    - ביצים (רצוי במרעה או מועשר באומגה 3)

5. **שומנים בריאים:**
    - אבוקדו
    - שמן קוקוס
    -שמן זית
    - דג שומני (סלמון, מקרל, מתיאס)

6. **אגוזים וזרעים:**
    -שקדים
    -אֱגוזי מלך
    -זרעי צ'יה
    -זרעי פשתן

7. **ירקות אחרים:**
    -אספרגוס
    -קישוא
    -פלפלים
    -פטריות
    -מלפפונים

8. **עשבי תיבול ותבלינים:**
    -כּוּרכּוּם
    -ג'ינג'ר
    - כוסברה
    -פטרוזיליה
    - ריחן

9. **דגנים נטולי גלוטן (במידה):**
    - קינואה
    - אורז חום

10. **מזונות מותססים (במידה):**
     -כרוב כבוש
     -קימצ'י
     - קומבוצ'ה (דל סוכר)
     -חמוצים מותססים

11. **משקאות:**
     -מים
     -תה צמחים
     -מרק עצמות

12. **חלופות שאינן חלביות:**
     -חלב קוקוס
     -חלב שקדים

חשוב לציין כי פרוטוקול Wahls מעודד צריכת מגוון של מזונות עתירי רכיבים תזונתיים ומתמקד בצרכים אינדיבידואליים. בעוד שקבוצות מזון אלו נכללות בדרך כלל, ייתכן שאנשים יצטרכו להתאים את התזונה בהתבסס על המצבים הבריאותיים, ההעדפות והסובלנות הספציפיים שלהם. בנוסף, גרסאות מסוימות של פרוטוקול Wahls עשויות להציע שינויים כגון ביטול דגנים וקטניות מסוימים, מוצרי חלב וסויה, בהתאם לתגובות אינדיבידואליות למזונות אלו. זכרו: אנחנו פה כדי לתת לכם ייעוץ והכוונה מותאמים אישית.

פרוטוקול וואלס -תפריט יוי לדגמא
Pocket Watch

דיאטת דוקטור Terry Whals
תפריט יומי לדוגמא

(הערכה משוערת: 1500 קלוריות)

יצירת תוכנית ארוחות מאוזנת ומזינה דורשת שיקול זהיר של גדלי מנות והעדפות אישיות. להלן תפריט לדוגמה של 1500 קלוריות המבוסס על פרוטוקול Wahls

ארוחת בוקר: (350 קלוריות):

- ביצים טרופות עם תרד ועגבניות (מבושלות בכף שמן זית)
- 1/2 אבוקדו
- 1 כוס פירות יער מעורבים (אוכמניות, תותים)

התאם את גודל המנות לפי הצורך כדי לענות על הדרישות וההעדפות התזונתיות הספציפיות שלך. זכור לשמור על לחות על ידי שתיית מים או תה צמחים לאורך כל היום.

ארוחת צהריים: )כ-400 קלוריות):
- סלט עוף בגריל עם ירקות מעורבים, ברוקולי ופלפלים
  - חזה עוף בגריל (כ 100 גר)
  - 2 כוסות ירקות סלט מעורב
  - 1 כוס פרחי ברוקולי (מאודים או מולבנים קלות)
  - 1 כוס פלפלים מעורבבים (פרוסים)
  - רוטב: 1 כף שמן זית ומיץ לימון
- מים או תה צמחים

ארוחת ערב: (כ-500 קלוריות):
- סלמון אפוי (כ 100 גר)  צלויות ואספרגוס
  - 1 בטטה בגודל בינוני (צלויה)
  - חופן אספרגוס (צלויות)
  - 1/2 כוס קינואה בצד
- מים או תה צמחים

קינוח (לא חובה):

- סלט פירות טריים עם פיזור קוקוס מגורר.

חטיפים במהלך היום (כ-150 קלוריות):
- חופן קטן של שקדים או אגוזי מלך

חטיפים במהלך היום - (כ-150 קלוריות):

1/2 כוס גבינת קוטג' עיזים אורגנית עם פרוסות תותים או תפוח קטן

Pink Sugar

חשוב 

זכרו להקשיב לרמזי הרעב והשובע של הגוף בעת הנשנושים,

ולהתאים את גודל המנות לצרכים האישיים שלכם.

הערות כלליות

הערות חשובות

בתפריט לדוגמא הנ"ל לא חושבו כמויות. כמויות חשובות בתפריט מכיוון שהן מספקות מידות ומנות ספציפיות לכל פריט מזון.

להכללת כמויות עשויים להיות היתרונות הבאים:

1. תזונה מאוזנת: כמויות עוזרות להבטיח שאתם צורכים תזונה מאוזנת ומגוונת. הם מספקים הדרכה לגבי גדלי הגשה המתאימים של קבוצות מזון שונות, כגון פירות, ירקות, חלבונים ודגנים. הדבר נמונע צריכת יתר של מזונות מסוימים.

2. בקרת קלוריות: לכמויות יש תפקיד מכריע בניהול צריכת הקלוריות. על ידי ידיעת הכמויות של כל פריט מזון, אתה יכול להעריך את תכולת הקלוריות הכוללת של הארוחות והחטיפים שלך. זה חשוב במיוחד אם אתה מנסה לשמור או להשיג מטרת משקל ספציפית.

3. בקרת מנות: כמויות עוזרות לשליטה במנות, החיונית לשמירה על משקל תקין ומניעת אכילת יתר. על ידי הקפדה על גדלי מנה מומלצים, תוכל להימנע מצריכת כמויות מופרזות של מזון, מה שעלול להוביל לעלייה במשקל ולבעיות בריאותיות אחרות.

4. צפיפות תזונה: ידיעת הכמויות מאפשרת לך להבטיח שאתה מקבל כמות נאותה של רכיבי תזונה חיוניים.

לדוגמה, צריכת כמות מספקת של ירקות מבטיחה שתקבלו צריכה מתאימה של ויטמינים, מינרלים וסיבים.

5. עקביות ושחזור: הכמויות מספקות עקביות בתכנון הארוחות ומאפשרות שכפול קל של מתכונים. הכרת כמויות המרכיבים עוזרת לך ליצור מחדש מנה במדויק, ומבטיחה טעם וערך תזונתי עקביים.

חשוב לציין שהמלצות כמות ספציפיות עשויות להשתנות בהתאם לגורמים כמו גיל, מין, רמת פעילות וצרכי ​​תזונה אינדיבידואליים. התייעצו אתנו כדי שנוכל לעזור לך לקבוע את הכמויות המתאימות לדרישות הספציפיות שלך.

כדי לעזור לכם לווסת את גודל המנות - ואת הכמות הכוללת של התזונה היומית, להלן מחשבון שהרכבנו עבורכם שיסייע לכם בקביעת כמות הקלוריות היומית שמומלצת לכם בכדי שתוכלו להשיג יעדי משקל,
 

מלאו את הטבלה כאן וקבלו משוב לגבי כמות הקלוריות היומית הנחוצה לכם  

 • בשדות בהן נדרשת בחירת אופציה יש להקפיד ולבחרה מכיוון שיש לבחירות השפעה על התוצאה המתקבלת.

Citrus Fruits

אם אתם עדין מתלבטים באיזה סוג תזונה לבחור - 
נטרלו את אלמנט הניחוש!!!
השתמשו בגנים שלכם להתאמת תזונה מיטבית עבורכם ועבור בריאותכם.
תארו לעצמכם שיש לכם מפת דרכים המותאמת במיוחד להרכב הגנטי שלכם
והיא מנחה אתכם בבחירת סוג התזונה המתאימה לכם ביותר ובהתאמת תזונה זו
לצריכה אידיאלית של פחמימות / חלבונים / שומנים המומלצת לכם בשל הרכב הגנים הייחודי שלכם.
בנוסף, נותנת התוכנה גם תפריטים שמביאים בחשבון נתונים אלה. 


זו איננה אגדה.
זו מלאכת התאמת תזונה אישית במיטבה!!


ערכת הבדיקה של Self Decode מציעה ניתוח מקיף של ה-DNA שלכם, ומספקת המלצות מדויקות על סוגי המזונות המתאימים ביותר לפרופיל הגנטי שלכם.
לא עוד ניחושים או בחירה סתמית של דיאטות גנריות!
זוהי תזונה מותאמת אישית במיטבה!

על ידי הבנת האופן שבו הגנים שלך משפיעים על חילוף החומרים והצרכים התזונתיים שלכם, אתם יכול לייעל את התזונה שלכם ולהשיג ביתר קלות בריאות מקסימלית

העזרו בגנים שלכם להתאמ תזונה
ביקה גנטית -נטרול אלמנט הניחוש
רכשו את הבדיקה המתקדמת מסוגה
SelfDecode Kit.jpg
bottom of page