איך מטפלים - תהליך הקבלה לטיפול

קבלת מטופלים חדשים (לטיפול אצל דוקטור לו ו/או אצל תמי) 

    כל המטופלים המגיעים למרפאה, עוברים תהליך קבלה הכולל:

  • תשאול ורישום היסטוריה רפואית, (מיד לאחר ההרשמה לביקור הראשון יישלח למטופל/ת שאלון בריאות מקיף ממוחשב שחובה למלא לפני ההגעה). בביקור הראשון תמי תעבור על התשובות בשאלון (כולל גם תמונת לשון שנשלחה ובדיקות שבוצעו), תשוחח עם המטופל/ת על נושאים שעולים מן השאלון ומחומרים שנשלחו ושראויים לתשומת לב. תמי גם תעדכן את דוקטור לו בפרטים הרלוונטיים שמולאו. 

  • בדיקה על ידי דוקטור לו (הכוללת לשון, דופק ובדיקה פיזית במידת הצורך) וקביעת מסלול טיפול מתאים.

אם ובמידה שמובע רצון להמשך עבודה עם תמי - תתבצע בחינה נוספת של השאלון וישלח סיכום עם המלצות למטופל/ת. 

הסיכום כרוך בתשלום של 200 ש"ח. 

  • הסיכום יכלול הצעה לבדיקות נוספות לבירור תפקודי גוף שונים, רמות ויטמינים ומינרלים, גורמי סיכון וסמנים למחלות גידוליות, זיהומים וטפילים, מחלות לב, מחלות מטאבוליות ועוד.  חלק מן הבדיקות מתבצעות במסגרת קופ"ח וחלקן במעבדות פרטיות בארץ ובחו"ל. 

  • הוא גם עשוי לכלול הצעות ראשוניות לשינוי תזונתי, תוספים וכד'.

לעיתים קרובות כוללת ההערכה גם מילוי שאלונים נוספים שנועדו לעזור בקביעת המלצות לשינויים באורח החיים, שינויי תזונה, נטילת תוספי מזון וכד'. לאחר עיבוד כל הנתונים ובהתאם לתוצאות הבדיקות נבנית תוכנית טיפולית והמלצות אישיות לכל מטופל. התוכנית כוללת את טיפוליו של דוקטור לו (דיקור, טווינה וצמחי מרפא) וגם את המלצותיה של תמי להתנהגות מונעת (תזונה, אורח חיים ותוספי מזון לפי הצורך ועל פי עקרונות הרפואה הפונקציונאלית הטבעית).  \

ראו תרשים הבא להמחשה