top of page

בריאות בכמוסה?

פרוטוקולים ותוספים ייעודיים

ראו להלן המלצות לתמיכה ולטיפול במצבים מיוחדים. זכרו שאין ההמלצות כאן באות להחליף טיפול רפואי. בכל מקרה ולמען הסר ספק - מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל באשר לנטילתם. 

חזרו לדף זה לעיתים קרובות. הקליקו על הנושאים השונים  וצפו בהתחדשות המידע בו לגבי התמודדות עם: 

 "יומני הקורונה" הם דפי מידע שנועדו לעזור לכם לבנות ארסנל של תרופות מן הטבע בארון התוספים האישי שלכם. תוספים אלה נועדו לחזק את הגוף ולהכין אותו להתמודדות  עם הדבקה. 

בהתמודדות עם הווירוס

עומדות בפנינו שתי אפשרויות:

 

האחת -   

להיכנס לבידוד עד שימצאו חיסון ו/או טיפול אפקטיביים במיוחד.

 

השניה -

לחזק את הגוף ולהתכונן לנצח במלחמה כשזו תתרגש ותבוא.

 

ג'וסף כהן – Self Decode

אנחנו בוחרים באפשרות השניה ומחזקים את הגוף 

קודם

ב"ערכת בסיס"  - תוספים לחיזוק בשגרה ולתגבור עם פרוץ מחלה

ובהמשך

תוספים ל"מייטיבי לכת" - שיטות הגנה מתקדמות

מומלץ להיכנס, ללמוד ולהצטייד. 

_edited.png
תכנית 7 ה"ל" שיקום מערכת העיכול

גזים, נפיחויות, צרבות, עיכול לא תקין, כאבי בטן, אלרגיות, רגישויות למזון, כאבי מפרקים, סכרת ועוד – אלה רק מקצת מהתסמינים העלולים לנבוע מעיכול לא תקין וממצבורי לכלוך שלעיתים מצטברים בגוף במשך עשרות שנים.  גוף מלוכלך וסתום עלול למנוע קבלה וספיגה של חומרי מזון מזינים ומרפאים. מצב דוחה זה באמת יכול לגרום חולי כתוצאה מכל הרעלים שנאספו באברי הגוף השונים.

 

אי לכך, ניקוי הגוף מפטוגנים שונים (פטריות, עובשים, חיידקים, וירוסים, טפילים, תולעים וכד') היא החלטה נבונה ומועילה ומחויבת המציאות אם אתם רוצים לשפר את הבריאות. לא ניתן להפריז בחשיבותו של טיהור גוף מלא הכולל ניקוי מרעלים ומצואה.

כאבי בטן תמי קלייטמן.png
לפחות אחד מכל שני מטופלים המגיעים אלינו למרפאה מעיד על סבל מצרבות / ריפלוקס

בניגוד לדעה כי צרבות נובעות מעודף חומציות, הרי שמתרבים המחקרים המעידים על כך שצרבות הן תוצאה של מחסור בחומציות בקיבה ולא כפי שחשבנו עד עתה - עודף חומציות. 

Camp Fire
תמיכה בכבד

הכבד הוא איבר חיוני הקיים בבעלי חוליות וגם בחיות אחרות. לכבד פונקציות מרובות של חילוף חומרים הכוללות נטרול רעלים, יצירת מולקולות של חלבונים והפקה של כימיקלים הנחוצים לעיכול. הכבד חיוני להישרדות, וכיום לא ידועה דרך חלופית לפצות על חוסר בפונקציית כבד.

הכבד הוא בלוטה ומבצע אחסון גליקוגן, פירוק של תאי דם אדומים, הרכבת מולקולות של חלבוני הפלזמה, ייצור הורמונים ונטרול רעלנים. הוא נמצא מתחת לסרעפת, באזור החזה של חלל הבטן. הכבד מייצר בנוסף נוזל מרה, שהוא תרכובת אלקלינית אשר עוזרת לעיכול דרך פירוק ליפידים. הוא גם מבצע ומסדיר מגוון של תגובות ביוכימיות בנפח גבוה, הדורשות רקמות מתמחות. לדוגמה, פירוק של מולקולות קטנות ומורכבות שרובן דרושות לקיום פונקציות חיוניות. (ציטוט מויקיפדיה).

טוקסינים הנמצאים במזון, במים ובסביבת המגורים מכבידים על הכבד.

כבד שומני ו/או כבד עמוס ברעלים (לרוב קורה במקביל)  גורם לחוסר תפקוד ויכול להיות המקור לבעיות בריאותיות רבות.

כיצד, אם כן, ניתן להקל על תפקודי הכבד?  

ראו BLOG שכתבתי עם הרחבה בנושא בלינק הבא: קלים על הכבד

liver free stock.png
תוספים לתמיכה בתהליך ניכוי מרה

על פי פרוטוקול של דוקטור תל אורן.

ניכוי כיס מרה  הוא הליך המומלץ על ידי רופאים פונקציונליים, נטורופטים ומטפלים אלטרנטיבים רבים. הוא מופיע בגרסאות שונות עם שינויים קלים ביניהם.

 אני סומכת את ידי על גרסתו של דר' תל אורן לניכוי ומצרפת פה לנוחות המטופלים רשימה של תוספים שעל פי המצלתו של דוקטור תל אורן כדאי להוסיף לתהליך. דר' תל אורן ממליץ על פרוביוטיקה שאינה נמצאת בדרך כלל בארץ ולכן המרתי אותה בפרוביוטיקה זמינה כאן