בריאות בכמוסה?

פרוטוקולים ותוספים ייעודיים

ראו להלן המלצות לתמיכה ולטיפול במצבים מיוחדים. זכרו שאין ההמלצות כאן באות להחליף טיפול רפואי. בכל מקרה ולמען הסר ספק - מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל באשר לנטילתם. 

חזרו לדף זה לעיתים קרובות. הקליקו על הנושאים השונים  וצפו בהתחדשות המידע בו לגבי התמודדות עם: 

 "יומני הקורונה" הם דפי מידע שנועדו לעזור לכם לבנות ארסנל של תרופות מן הטבע בארון התוספים האישי שלכם. תוספים אלה נועדו לחזק את הגוף ולהכין אותו להתמודדות  עם הדבקה. 

בהתמודדות עם הווירוס

עומדות בפנינו שתי אפשרויות:

 

האחת -   

להיכנס לבידוד עד שימצאו חיסון ו/או טיפול אפקטיביים במיוחד.

 

השניה -

לחזק את הגוף ולהתכונן לנצח במלחמה כשזו תתרגש ותבוא.

 

ג'וסף כהן – Self Decode

אנחנו בוחרים באפשרות השניה ומחזקים את הגוף 

קודם

ב"ערכת בסיס"  - תוספים לחיזוק בשגרה ולתגבור עם פרוץ מחלה

ובהמשך

תוספים ל"מייטיבי לכת" - שיטות הגנה מתקדמות

מומלץ להיכנס, ללמוד ולהצטייד. 

_edited.png
תכנית 7 ה"ל" שיקום מערכת העיכול

גזים, נפיחויות, צרבות, עיכול לא תקין, כאבי בטן, אלרגיות, רגישויות למזון, כאבי מפרקים, סכרת ועוד – אלה רק מקצת מהתסמינים העלולים לנבוע מעיכול לא תקין וממצבורי לכלוך שלעיתים מצטברים בגוף במשך עשרות שנים.  גוף מלוכלך וסתום עלול למנוע קבלה וספיגה של חומרי מזון מזינים ומרפאים. מצב דוחה זה באמת יכול לגרום חולי כתוצאה מכל הרעלים שנאספו באברי הגוף השונים.

 

אי לכך, ניקוי הגוף מפטוגנים שונים (פטריות, עובשים, חיידקים, וירוסים, טפילים, תולעים וכד') היא החלטה נבונה ומועילה ומחויבת המציאות אם אתם רוצים לשפר את הבריאות. לא ניתן להפריז בחשיבותו של טיהור גוף מלא הכולל ניקוי מרעלים ומצואה.

כאבי בטן תמי קלייטמן.png
לפחות אחד מכל שני מטופלים המגיעים אלינו למרפאה מעיד על סבל מצרבות / ריפלוקס

בניגוד לדעה כי צרבות נובעות מעודף חומציות, הרי שמתרבים המחקרים המעידים על כך שצרבות הן תוצאה של מחסור בחומציות בקיבה ולא כפי שחשבנו עד עתה - עודף חומציות. 

Camp Fire
תמיכה בכבד

הכבד הוא איבר חיוני הקיים בבעלי חוליות וגם בחיות אחרות. לכבד פונקציות מרובות של חילוף חומרים הכוללות נטרול רעלים, יצירת מולקולות של חלבונים והפקה של כימיקלים הנחוצים לעיכול. הכבד חיוני להישרדות, וכיום לא ידועה דרך חלופית לפצות על חוסר בפונקציית כבד.

הכבד הוא בלוטה ומבצע אחסון גליקוגן, פירוק של תאי דם אדומים, הרכבת מולקולות של חלבוני הפלזמה, ייצור הורמונים ונטרול רעלנים. הוא נמצא מתחת לסרעפת, באזור החזה של חלל הבטן. הכבד מייצר בנוסף נוזל מרה, שהוא תרכובת אלקלינית אשר עוזרת לעיכול דרך פירוק ליפידים. הוא גם מבצע ומסדיר מגוון של תגובות ביוכימיות בנפח גבוה, הדורשות רקמות מתמחות. לדוגמה, פירוק של מולקולות קטנות ומורכבות שרובן דרושות לקיום פונקציות חיוניות. (ציטוט מויקיפדיה).

טוקסינים הנמצאים במזון, במים ובסביבת המגורים מכבידים על הכבד.

כבד שומני ו/או כבד עמוס ברעלים (לרוב קורה במקביל)  גורם לחוסר תפקוד ויכול להיות המקור לבעיות בריאותיות רבות.

כיצד, אם כן, ניתן להקל על תפקודי הכבד?  

ראו BLOG שכתבתי עם הרחבה בנושא בלינק הבא: קלים על הכבד

liver free stock.png
תוספים לתמיכה בתהליך ניכוי מרה

על פי פרוטוקול של דוקטור תל אורן.

ניכוי כיס מרה  הוא הליך המומלץ על ידי רופאים פונקציונליים, נטורופטים ומטפלים אלטרנטיבים רבים. הוא מופיע בגרסאות שונות עם שינויים קלים ביניהם.

 אני סומכת את ידי על גרסתו של דר' תל אורן לניכוי ומצרפת פה לנוחות המטופלים רשימה של תוספים שעל פי המצלתו של דוקטור תל אורן כדאי להוסיף לתהליך. דר' תל אורן ממליץ על פרוביוטיקה שאינה נמצאת בדרך כלל בארץ ולכן המרתי אותה בפרוביוטיקה זמינה כאן

11062b_1fadc31857fd4d4d93ab5a881700aa46_
 MICROBIUM LAB שיקום מערכת עיכול תכנית חליפית

רכישה מחו"ל. ניתן לרכוש אצלנו בלבד. איסוף בדואר בכפוף לתשלום מיסים כנדרש בחוק.

MegaSporeBiotic גישה חדשה למוצרי פרוביוטיקה, פרוביוטיקה המיוצרת מנבגי חיידקים והמיוצר במיוחד לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. ד"ר טום Bayne פיתח מוצר זה בעקבות הבנות חדשות הנוגעות ליצירת סביבה ידידותית לצמיחת מושבות של אורגניזם היעילים לבריאות המעי ולחיים סינרגטיים עם גוף האדם.  

Gut%20health_edited.jpg
המערכת הורמונאלית / בלוטת אדרנל

השיבו בריאות כללית והרגשת גהות באמצעות  שיפור תפקוד המערכת האנדוקרינית.

להורמונים יש תפקיד מרכזי בפעילות תקינה של הגוף. כל שיבוש בפעילותם ו/או חוסר איזון בינהם, עשוי לגרום לשינויים פיזיים – חלקם מורגשים וחלקם פחות. מודעות לחשיבותם ולתפקידם במערכת עשויה לתרום לאיתור הבעיה באבה, עוד לפני שהיא הפכה לבעיה בוטה וסבוכה.

 • סובלים מאחד או יותר מן התסמינים הבאים?

 • השתוקקות בלתי סבירה לאוכל (מסויים או כללי)

 • בעיות פריון (גבר ואישה)

 • מצבים רגשיים בעייתיים (חרדה, דיכאון)

 • פצעי בגרות אצל מבוגרים

 • בעיות בעיבוד אינסולין

 • נשירת שיער או צמיחת שיער מוגזמת

 • בעיות עיכול

 • כל אלה ועוד עשויים להצביע על קיום בעיה

%D7%94%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA%20%
? למה דיטוקס

מחלות רבות נגרמות כתוצאה מרעלים המצטברים בגופנו ומשבשים את פעילותן של המערכות החיוניות לתפקוד אופטימאלי של הגוף. אנו חיים כיום בעולם המשופע ברעלים החודרים לגופנו ללא הרף דרך האוויר, המים, המזון והתרופות שאנו נוטלים. באותה העת, המערכות לסילוק רעלים, הפועלות באופן טבעי בגופנו, הולכות ונחלשות כתוצאה מהמעבר לתזונה מתועשת, עתירת שומנים, סוכרים, חומרים משמרים, משפרי טעם, צבעי מאכל ושאר תוספים. כתוצאה מהיחלשותן אין המערכות מסוגלות לסלק את הרעלים מגופנו ביעילות. 

 

מצב דברים זה דורש גישה שונה מזו שבעבר לריפוי ולהבראה. היום כבר ברור, שהדרך להבראה מכל סוג של מחלה ובעיקר ממחלות כרוניות, מחלות ניווניות קשות, מחלות אוטואמוניות ומחלות הסרטן מחייבת, בראש ובראשונה, את טיהור הגוף מרעלים. אין דרך לרפא מחלה מבלי להתייחס לסביבת הגידול שלה. אם סביבת הגידול מזוהמת הרי שההזנה התאית, פינוי פסולת תאית והפעילות המטבולית משובשים ואינם מאפשרים ריפוי מלא.

אם כך - ניקוי רעלים שהצטברו במעי וברקמות שונות בגוף (פתוגנים שונים + רעלים סביבתיים) באמצעות שילוב של תוספים ותזונה הוא הליך חיוני שבלעדיו יקטנו משמעותית הסיכויים להשיג החלמה מלאה לאורך זמן. כבר לא ניתן להסתכל על הליך הטיהור כעל מותרות או כעל אופנה, שהיכולת לבצעה שמורה למעטים בלבד.

לאחר שנים רבות של חיפוש אני גאה להציג למטופלי את מערכת הטיהור (DETOX) של חברת RESULTS RNA. לימוד לעומק של המוצרים והמחקרים המגבים אותם, שכנעו אותי כי מוצרים אלה מהווים "קלאסה" חדשה בתחומם ואין לי ספק כי השימוש בהם ישפר בכמה דרגות את התוצאות שהשגנו באמצעות התזונה והתוספים בהם השתמשתי עד עתה. אני שמחה ונרגשת להציע את התוספים למטופלינו.

b4aada852d3247f6a733b08786e4db14.webp
טכנולוגיות ננו מתקדמות. הטמעה באמצעות ספריי לספיגה יעילה

רכישה מחו"ל. ניתן לרכוש אצלנו בלבד. איסוף בדואר בכפוף לתשלום מיסים כנדרש בחוק.

חברת RESULTS RNA פתחה תכשירים בטכנולוגיות ננו מתקדמות המאפשרת ריכוזים ללא תקדים. התכשירים כולם ניתנים בספריי, אפליקציה המאפשרת ספיגה יעילה ומהירה. ערכת ה DETOX שלהם עליה אני ממליצה מקבלת המלצות חמות מרופאים רבים

ניתן לרכוש בקבוקים יחידים או ערכות - על פי המלצת תמי

לקבלת חומר הסברה על ערכת הדיטוקס שלהם בעברית הקליקו כאן.

RNA.png
תפקוד מוחי - מיקרונוטריינטים לטיפול בהפרעות נפשיות

רכישה מחו"ל. ניתן לרכוש אצלנו בלבד. איסוף בדואר בכפוף לתשלום מיסים כנדרש בחוק.

דר' ג'וליה רוקלידג' מאוניברסיטת קנטרברי ודר' בוני קפלן מאוניברסיטת קלגרי מציגות טיעון מרתק לשימוש במיקרו-נוטריינטים קליניים להקלה על הסימפטומים המתישים של הפרעות הקשורות לבריאות נפשית בסדרת MIA חינוך רפואי המשכי ב-3 חלקים, בחסות הקרן למצוינות בתחום בריאות הנפש (FEMHC).​

nsplsh_6e353549484d706b536f63_mv2_d_5184

חידקים, וירוסים, עובשים, פטריות, קנדידה, הליקובקטר פילורי

כמו כן ניתן להזמין דרכנו את התוספים שבפרוטוקולים הרפואיים של דוקטור תל אורן:

 • פרוטוקול ניכוי כיס מרה

 • פרוטוקול DETOX

 • פרוטוקול לפני ניתוח

 • פרוטוקול לפני טיסה

 • בריחת סידן

 • סרטן

 • DETOX

פרוטוקולי של מטפלים נוספים ועוד ועוד נושאים רבים ומגוונים - בקרוב