top of page

מרפאה אחת

שני מטפלים

עוזרים בשלוש דרכים

לואי 2.png

מרכז שן צ'י

לרפואה שלמה 

בנקיטת צעדים מושכלים נוכל לבצע מהפך בריאותי

ולשפר מצבים של:  

כאבי גב, כאבים ראומטיים, לחץ דם, השמנה, סכרת, בעיות לב/ריאה,

שינה לא שקטה, פיברומיאלגיה,

מחלות עור, מחלות אוטואמוניות ועוד.

תמי 2.png

דוקטור לו צ'אן גואנג- יליד מונגוליה בגיל חמש התחיל ללמוד את רזי הרפואה הסינית מסבו. שירת בצבא הסיני כל חייו כרופא סיני עד שלפני למעלה מ- 20 שנה הגיע לארץ והועסק על ידי בי"ס רידמן ו"מדיסין" כמורה וכמטפל. בשנת 2014 קיבל אזרחות ישראלית. זאת בזכות טיפולים שביצע בהתנדבות לחיילי צה"ל ובזכות כישוריו הייחודיים כרופא סיני. דוקטור לו רואה בישראל את ביתו ומעניק את טיפוליו במרפאתו ביהוד בלבד. 

תמי קלייטמן - ילידת הארץ. ארכיטקטית לשעבר. עובדת עם דוקטור לו משנת 2004. תמי מנהלת את המרפאה ועוסקת באיסוף, עיבוד והאצלת מידע בנושאים של רפואה פונקציונלית. תמי הוסמכה בייעוץ גנומי ובעקבות הסמכתה זו הכניסה לשימוש בקליניקה את "מקסימום YOU" - תכנית מהפכנית למקסום הפוטנציאל הגנטי המולד באמצעות שילוב מידע המתקבל מבדיקות DNA, בדיקות מעבדה פונקציונליות מתקדמות ושאלונים מאבחנים

היסטוריה של קשר 

המפגש בין דר' לו , רופא לצ‘י-קונג ורפואה סינית, לבין תמי קלייטמן, ארכיטקטית, אמנית, גרפיקאית, יזמית ויועצת לאיכות חיים, הוליד ביניהם ידידות אמיצה ורצון לשיתוף פעולה. ”מרכז שן-צ‘י לרפואה שלמה“ הוא תולדה של שיתוף פעולה זה.

   במרפאה, שמנהליים השניים בלב שכונת ביאליסטוק שביהוד, באווירה ביתית המשלבת בתוכה מזרח-ומערב, הם מציעים טיפולים בשיטות ריפוי סיניות עתיקות ואותנטיות, שהידע והגישה אליהם מייחדים את ד“ר לו ואת משפחתו, משפחת רופאים סיניים הפועלת בסין מזה כ 500 שנה. שיטות אלה כוללות דיקור (אקופונקטורה) בשיטות מיוחדות, טווינה (מסאז' רפואי סיני) וצמחי מרפא.

 

   דר' לו מטפל בחולים. עבורו זו הדרך להגשמת חלום לקבוע בארץ את מגוריו ולעזור בכך לאנשים רבים הסובלים ממחלות קשות ושונות, שלרפואה הקונבנציונאלית אין עבורן מענה. הוא מטפל במידה רבה של הצלחה בבעיות כרוניות קשות, בסוכרת, בבעיות פוריות, בבעיות נוירולוגיות סבוכות, בבעיות אכילה ומשקל, בעיות בחילוף חומרים, בעיות במערכת העיכול, בכאבים ראומטיים, בבעיות של איברים פנימיים בבעיות נפשיות שונות, בפרוסטטה, בפסוריאסיס, פאציאליס ועוד. (ניתן לפנות לדף ”עדויות“ כדי לקרוא עדויות של מטופלים שנרפאו מאחת או יותר מהמחלות/תסמינים המצויינים לעיל).
 
      תמי מציעה ידע רחב ברפואה פונקציונאלית ובהתאמת אורחות חיים על פי מבנה ה DNA. בנוסף היא מנהלת את המרפאה, מסייעת לד“ר לו, מתרגמת, מתווכת ומציעה למטופלים מהידע הרב שיש לה בתחום הבריאות בכלל, והדרכים לשמירתה בפרט. תמי תיתן לכם מידע עדכני וייחודי, אותו צברה במשך שנים רבות של חקירה ולימוד, בנושאים של תזונה, תוספי מזון, שמירה על אורח חיים בריא ומיקסום הפוטנציאל הגנטי איתו נולדתם. עבור תמי, שהשאירה מאחור קריירה רבת שנים כארכיטקטית, זו הזדמנות לפרוע חוב עמוק, שהיא חשה כי היא חבה לדר' לו על טיפולו המוצלח בה. לא פחות מניע אותה הדחף לעזור לאחרים ולסייע להם בשעת חוליים. היא מקווה שבכך, אולי, תוכל  לקצר ולרכך מעט את סבלם.
bottom of page